خانه / بازی / بازی Farm Manager 2018

بازی Farm Manager 2018

مدیر مزرعه 2018 توسط شرکت نرم افزار Cleversan Software توسعه یافته و منتشر شده توسط PlayWay S.A. این در تاریخ 6 آوریل 2018 منتشر شد.

بازی Farm Manager 2018

بازاریابی کسب و کار ، کنترل فرآیند کشت زمین، بهترین کارکنان را انتخاب کنید، مناسبترین تجهیزات مزرعه را خریداری کنید، حیوانات را بیشتر کنید و محصولات کشت شده را پردازش کنید. حالت های مختلف دوربین اجازه می دهد تا شما به یک دیدگاه استراتژیک زیبا وارد شوید و همچنین به چشم کارکنان جهان ار نگاه کنید.  تغییر آب و هوا و فصول. ایجاد یک گلخانه برای فروش محصولات در اوایل بهار. خرید ماشین آلات کشاورزی جدید و مورد استفاده برای سرعت بخشیدن به درو محصول و فروش محصولات قبل از زمستان . بهینه سازی هزینه ها و کارگران فصلی فقط در زمان برداشت.

شاید شما دوست دارید باغ سیب، توت فرنگی یا خیار داشته باشید؟ در بازی Farm Manager 2018 شما می توانید بیش از 20 محصول مختلف داشته باشید که می توانید با دست یا با استفاده از ماشین آلات کشت داشته باشید، در صورتی که هر برداشت دارای تاریخ انقضا دقیق است. پیش از اینکه نهال های خود را بکارید، ابتدا در مورد آماده سازی مناسب زمین برای کشت به یاد داشته باشید. گیاهان خود را از گیاهان سبز، گیاهان شکننده تا گلدهی، رسیدن و آماده شدن برای برداشت، تماشا کنید. در خلال دوره خشکسالی فراموش نکنید. اگر گیاهان به درستی مراقبت نشوند، بیمار می شوند، کیفیت خود را از دست می دهند و در نهایت می میرند.

درباره ی adnim

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *